تبلیغات
استقلال - بیانیه باشگاه استقلال جهت دفاع از مردم مظلوم فلسطین

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران با صدور بیانیه ای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرد .
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و به نقل از روابط عمومی این باشگاه متن کامل این بیانیه بدین شرح است :
 در ماه مبارک رمضان و در شب های پرفیض قدر و در شرایطی که منطقه خاورمیانه در آتش جهل  و گمراهی گروه­های تندرو می سوزد، رژیم اشغالگر صهیونیستی بار دیگر مردم بی دفاع و بی­گناه فلسطین بویژه ساکنان نوار غزه را مورد حملات ددمنشانه خود قرار داده است.
این در حالی است که مجامع جهانی مسئول و نهادهای منطقه­ای بویژه کشورهایی که خود را مدافع حقوق بشر و آزادی های مشروع انسانی می دانند، هنوز اقدام شایسته ای برای توقف کشتار کودکان، زنان، مردان و سالخوردگان و غیر نظامیان انجام نداده اند.
 
باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران ضمن ابراز همدردی با مردم بی دفاع و بی گناه فلسطین، و محکوم کردن این جنایات، از مجامع و نهادهای بین المللی مسئول تقاضا دارد در قبال جنایات غیر قابل دفاع و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی سکوت نکرده و از تمام ظرفیت های حقوقی و قانونی خود در جهت متوقف کردن این جنایات استفاده کنند.
 
در عین حال جامعه بزرگ هواداران استقلال ، از ورزشکاران و قهرمانان ،  چهره های سرشناس و صاحب نفوذ ورزش کشور می خواهد که با همه توان از همه امکانات مادی و ظرفیت­های معنوی و فکری خود برای محکومیت این اقدامات استفاده کنند و با ایجاد فضای فکری، گفتمانی و رسانه ای ضد جنگ و خشونت، رژیم غاصب صهیونیستی را وادار به توقف حملات و تجاوز نمایند.
 
تاریخ : شنبه 28 تیر 1393 | 01:02 ق.ظ | نویسنده : ستاره عسکری | نظرات