تبلیغات
استقلال - نظری جویباری: درحال مذاکره با انصاری فرد هستیم/ تیموریان با ما همکاری کرد


مسئول نقل و انتقالات استقلال می گوید هنوز مذاکرات باشگاهش با انصاری فرد در جریان است.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علی نظری جویباری پس از تمدید قرار داد تیموریان با آبی پوشان گفت: یکی از کسانی که دوست داشتیم تا در استقلال بماند و خودش هم با ما همکاری لازم را داشت تا این اتفاق رخ دهد، تیموریان بود. هیات مدیره استقلال در جلسه ای به این نتیجه رسیده بودند که تیموریان را جذب کنیم و ما هم در نهایت با این بازیکن به توافق رسیدیم.

وی درباره بحث شفاف سازی بیان کرد: البته این مسئله وظیفه من نیست و تا جایی که من می دانم سازمان لیگ می خواهد این کار را بکند. 

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال درپاسخ به سوالی درباره بالاترین رقمی که تیمش دراین فصل هزینه کرده است، گفت: سقف قراردادها در این فصل برای ملی پوشان ما یک میلیارد تومان بود که ما درباره همه آنها این سقف را رعایت کردیم. تیمی که فصل گذشته دو برابر سقف بودجه فعلی را هزینه کرده، برای تیم بستن کار خیلی سختی را دارد.

او در پاسخ به این سوال که تیمش نهایتا انصاری فرد را جذب می کند یا نه اظهار کرد: تیموریان آخرین بازیکنی است که ما جذب کزده ایم و اگر می خواهیم انصاری فرد را جذب کنیم باید یک بازیکن را از لیستمان حذف کنیم. ما با او مذاکراتمان را انجام می دهیم و باید ببینیم در نهایت چه پیش می آید. 

نظری جویباری در پایان درباره رقم هزینه کرد تیمش در فصل گذشته گفت: تا الان چیزی حدود 15 میلیارد تومان هزینه کرده ایم که البته رقم دقیقی نیست و باید بعد از حساب و کتاب رقم دقیق هزینه کردمان را بگویم.تاریخ : شنبه 28 تیر 1393 | 01:03 ق.ظ | نویسنده : ستاره عسکری | نظرات